Drenažo sistemų paskirtis

Drenažo sistemų paskirtis

Drenažo sistemos naudojamos visose ūkio ir statybos srityse – ten, kur reikia reguliuoti vandens apykaitą, sumažinti gruntinių vandenų lygį ir nuleisti pernelyg gausiai besikaupiantį vandenį.

Drenažo sistemos iš gofruotų PVC vamzdžių dėl vamzdžių technologinių ypatybių, jų stiprumo ir matmenų yra skirtos žemės ūkio naudmenų melioracijai, parkams, vejoms, poilsio ir sporto zonoms, kelių pylimams ir šalikelėms, mažų pamatų statiniams ir požeminiams statiniams.

PE drenažo sistemas rekomenduojama naudoti įgilintiems statybos objektams, požeminiams statiniams, objektams su sutvirtinta danga, t. y. automagistralėse, keliuose, gatvėse, oro uostų takuose, automobilių stovėjimo aikštelėse, žemės sankasų ir pylimų drenavimui bei aplinkosaugoje – sąvartynų vandens drenavimui.PVC ir PE perforuoti drenažo vamzdžiai, visų pirma, yra skirti melioracijos vamzdynams, kurių dėka nuleidžiamas gruntinis vanduo ir taip sumažinamas gruntinių vandenų lygis.Neperforuoti drenažo vamzdžiai yra skirti surinkimo sistemoms ir surinkimo šuliniams, kolektoriams, iš kurių vanduo nuteka į surinkimo vietą. Pagal poreikį šiam tikslui galima naudoti vamzdžius, skirtus lauko kanalizacijos savitakinėms sistemoms, o melioracijos sistemose su siurbliais taip pat galima naudoti slėginius vamz-džius, naudojamus vandentiekio sistemose.