Prekių katalogas

Mišinys medeliams balinti 2.6kg k ibirėl.

 • Mišinys medeliams balinti 2.6kg k ibirėl.

  Kodas: 281054
  Kaina 498
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Tai pilnai naudojimui paruoštas mišinys, belieka tik atskiesti vandeniu.

 • Mišinys, skirtas vaismedžių kamienų apsaugai nuo žalingo saulės spindulių poveikio. Ši priemonė stiprina augalo atsparumą nuo nepageidaujamų organizmų antplūdžio, didina atsparumą nepalankioms sąlygoms, stiprina augalo fiziologinius procesus.

  TIRPALO PARUOŠIMAS: į ne mažesnį, kaip 10 litrų talpos karščiui atsparų indą (kalkėms reaguojant su vandeniu išsiskiria aukšta temperatūra) supilti visą paruoštą mišinį ir gerai išmaišyti, kad tolygiai pasiskleistų sudėti komponentai. Į mišinį, pastoviai maišant ir neskubant, supilti vandenį, kad gautųsi 10 litrų mišinio tirpalas. Visą tirpalą reikia kruopščiai išmaišyti ir palikti ne mažiau 4 val., kad išbrinktų kalkės, pilnai ištirptų klijai ir mikroelementinės vario trąšos. Rekomenduotina paliktą tirpalą dar keletą kartų išmaišyti. Tirpalas neturi būti tirštas. Šiuo tirpalo kiekiu galima nubaltinti 8-10, 20–30 metų senumo vaismedžius. Jaunesnių vaismedžių galima nubaltinti 2-3 kartus daugiau.
  BALTINIMO LAIKAS: medelių kamienai baltinami vėlyvą rudenį arba ankstyvą pavasarį, esant teigiamai oro temperatūrai.
  NAUDOJIMAS: nuo senesnių vaismedžių kamienų metaliniu šepečiu, nepažeidžiant žievės, nuvalyti atplaišas, samanas ir pan. Plačiu šepečiu, pastoviai pamaišant tirpalą, ištepti medžio kamieną. Būtina, kad tirpalas patektų į visus kamieno plyšius.
  Jeigu vaismedžių kamienai apsamanoję, rekomenduojama į mišinį įdėti 80g mikroelementinių geležies trąšų (geležies sulfato). Jos stabdo samanų plitimą.
  SUDĖTIS: negesintos kalkės - 2,5kg, mikroelementinės vario trąšos - 2%, klijai - 1%.
  PAVOJINGUMAS: dirgina odą. Smarkiai pažeidžia akis. Gali dirginti kvėpavimo takus.
  ATSARGUMAS: laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Mūvėti apsaugines pirštines/dėvėti apsauginius drabužius/naudoti akių (veido) apsaugos priemones. Saugoti, kad nepatektųį aplinką. Patekus į akis: atsargiai plauti vandeniu kelias minutes. Nedelsiant skambinti į APSINUODIJIMŲ KONTROLĖS IR INFORMACIJOS BIURĄ arba kreiptis į gydytoją. Patekus ant odos: plauti dideliu kiekiu muilo ir vandens. Stengtis neįkvėpti dulkių/dūmų/dujų/rūko/garų/aerozolio. Įkvėpus: išnešti nukentėjusįjį į gryną orą: jam būtina ramybė ir padėtis, leidžianti laisvai kvėpuoti. Laikyti sausoje vietoje. Laikyti uždaroje talpykloje.